ZMIEŃ SWÓJ KLUB PIŁKARSKI-GRAJ NA SZTUCZNYM BOISKU

Jeżeli jesteś doświadczony piłkarsko, chciałbyś grać dla przyjemności i podzielić się jeszcze z kimś swoim doświadczeniem... potrzebujesz zmiany lub po prostu nie masz już czasu wyjeżdzać do swojego klubu poza Rzeszów trenować o 17tej i grać ligę co tydzień o 11tej - ZGŁOŚ SIĘ!

UWAGA - jeżeli ukończyłeś 28 lat NIE MARTW SIĘ O ZMIANĘ KLUBU (załatwimy to)!

OFERUJEMY TOBIE - grę w ambitnym zespole, treningi przy oświetleniu o godz. 20:30 i spotkania ligowe (domowe) też późnym popołudniem, abyś mógł poświęcić się rodzinie. Ponadto nasza liga to, aż 6 zespołów z Rzeszowa, a reszta to same krótkie dojazdy.

OCZEKUJEMY - dyspozycyjności przynajmniej na 50% spotkań i zaangażowania w mecze ("wyplucia płuc" i męskiej odważnej gry).

ZADZWOŃ: 733 141 322 lub NAPISZ: https://www.facebook.com/rksrzeszow czy rks.rzeszow@gmail.com