Strzały oddane: 15:9

Strzały celne: 10:3

Posiadanie piłki: 65% - 35 %

Ilość fauli: duża przewaga po stronie Dąb Dąbrowa

11 min – Strzał celny (RKS): Michał Hebda strzela nieuznanego gola będąc na spalonym po podaniu Macieja Dudy (minimalny spalony Michała, piłka strzelona lewą nogą zewnętrzną częścią stopy po długim rogu wpadła do bramki odbijając się od słupka)

13 min – Strzał niecelny (DĄB)

?? min – Michał Hebda biegnąc lewym skrzydłem ściął do środka w pole karne po czym poczuł jak go ktoś „Wyciął” po nogach i stracił równowagę i szansę na mierzony strzał (karny ewidentny, ale niestety sędzia nie gwizdnął)

19 min – Strzał celny (RKS)

20 min – Strzał niecelny (DĄB)

22 min – GOL na 0:1 dla DĄB Dąbrowa: Po błędzie obrony (niedokładnym rozegraniu) sprytnie i agresywnie wykorzystuje to Mateusz Skóra lobbując lekko wysuniętego bramkarza

25 min – GOL na 1:1 dla RKS Rzeszów: Błyskawiczna odpowiedź. Po podaniu skrzydłowego Marka Gaca prostopadłej piłki rajd lewym skrzydłem napastnika Michała Hebdy, zejście w środek ze spokojem mierzony strzał lewą nogą po krótkim rogu między słupkiem, a ręką i nogami bramkarza.

// Komentarz „Po bramce w drużynę wstąpił nowy duch i nadzieja, ze jeszcze możemy odwrócić losy meczu. Po reakcji na bramkę widać było głód zwycięstwa” //

30 min – Strzał celny (RKS)

35 min – Strzał niecelny (RKS)

36 min – Strzał niecelny (DĄB)

38 min – Rzut wolny dla Dąb Dąbrowa (strzał niecelny)

40 min – Strzał celny Tomek Harbuz (RKS)

// Komentarz „Ogólnie warto odnotować u przeciwnika w 1 połowie parę rajdów z piłką bardzo zwrotnego i szybkiego Mateusza Skóry. Liczenie jednak całej drużyny na 1 zawodnika mija się z celem.” //

STATYSTYKI I POŁ:

Strzały oddane: 6:4

Strzały celne: 5:1

Posiadanie piłki: 60/65% - 35/40%

48 min – Strzał niecelny Michała Hebdy (RKS) (Michał wybiegając na granicy spalonego do prostopadłej piłki w sytuacji 1 na 1chciał położyć bramkarza zwodem w prawą stronę, bramkarz rzucając się na nogi powalił napastnika nie dotykając piłki – ewidentny karny)

49 min - Strzał niecelny (DĄB)

50 min – Strzał niecelny (DĄB)

51 min – Strzał niecelny (DĄB)

52 min – Strzał niecelny Tomek Harbuz (RKS)

53 min – GOOOL na 2:1 dla RKS Rzeszów: Po podaniu piłki z boku boiska do Michała Hebdy pociągnął ją kilka metrów zgrywając piłkę do partnera z ataku Macieja Dudy i po pewnym wymierzonym strzale na bramkę prowadziliśmy pierwszy raz w tym spotkaniu.

68 min – GOOOL na 3:1 dla RKS Rzeszów: Podanie z prawego skrzydła od środkowego obrońcy Damiana Szczyrby do Michała Hebdy. Piłka spadła w pole karne przed bramkarza. Snajper wyczekując, że bramkarz kładzie się podciął lekko piłkę nad nim nie do obrony.

71 min – Strzał celny (RKS)

73 min – Strzał celny (RKS)

?? min – Maciej Rudeński dostając piłkę na lewym skrzydle minął 3-4 zawodników drużyny Dębu po czym został sfaulowany przez bramkarza – TRZECI NIEODGWIZDANY KARNY!!!)

76 min – faul Mateusza Tytuły (RKS)

78 min – Strzał celny (DĄB)

79 min – Strzał celny Michał Rość (RKS)

80 min – Strzał celny (DĄB)

86 min – Strzał niecelny (RKS)

88 min – Rzut wolny dla RKS Rzeszów (strzał niecelny)