Victoria z Victorią? Do 3 razy sztuka?

Zapraszamy w niedzielne popołudnie na nasz mecz do Bud Głogowskich z miejscową Victorią. Mecz rozpocznie się o godz. 14:00. Jak słusznie oceniły nas inne drużyny z meczu na mecz jesteśmy w coraz lepszej formie. Pewność siebie nie maleje, a rośnie mimo dwóch niekorzystnych wyników. Atmosfera w drużynie jest ciągle bardzo dobra, a frekwencja jutro znowu dopisze. Trzeci kolejny mecz powinniśmy zagrać takim samym składem osobowym w obronie, a też kadra na spotkania ligowe jest cały czas stabilna. Więc śmiało można powiedzieć nie jesteśmy już zbieraniną, a Drużyną przez duże "D". Jedyna rzecz czego nam brakuje to tylko punktów i zwycięstw. Z pewnością one nadejdą. Jesteśmy cierpliwi, robimy swoje, a niedługo spotka nas nagroda w postaci zwycięstwa lub chociaż punkciku. Czy to zdarzy się już w najbliższym spotkaniu? "Do 3 razy sztuka" mówi powiedzenie. Z pewnością możemy Wam kibice obiecać, że motywacji nam nie zabraknie, mokrej koszulki nikt na boisku nie zostawi i zrobimy wszystko, aby wygrać. Mimo wszystko piłka nożna w tych ligach nie zawsze jest sprawiedliwa. Jak nie wygramy to trudno, nie poddamy się.